Dış Cephe Kaplama

DIŞ CEPHE KAPLAMA, DIŞ CEPHE GİYDİRME VE DIŞ CEPHE TASARIMI

Design Studio inşaat dekorasyon,ihtiyaçlarınıza karşılık vermek için oluşturulmuştur. Birçok farklı türden malzemenin, planlama ve uygulamada biraraya getirilmesi dış cephe tasarımı ön plana çıkarılmıştır.Teknolojik yapısı tasarıma bağlı olarak belirlenir. Modüler yapı anlayışı, çok çeşitli son kat malzemelerinin uygun bir teknik ile uygulanmasını sağlamaktadır. Tüm sistem elemanları ve servis hizmeti tek bir firmadan elde edilebilir.

Dış cephe tasarım sistemleri ile, dış cephe tasarımında yeni bir tarz başlatıyor. Amacımız, tasarım veya teknik ile ilgili gereksinim veya talepler özgürleştirmek: Üst yüzey malzemelerindeki çok çeşitli seçeneklerin bulunması, dış cephe sistemlerinin uyumlu tekniği ve geniş çaplı hizmet. Bunlar, planlama ve uygulama ile ilgili tasarım fikirleri ve isteklerinin gerçekleşmesi için ön şartlardır.

Dış cephenin yüzü değişiyor. Dış cephelerin yüzeyinde artık farklı malzemeler kullanılmaya başlandı. Bu değişiklikte en büyük rolü oynayan malzeme, cephede gösterdiği uyum nedeni ile, farklı tekstür ve renklerde uygulanan klasik, sıva çeşitleridir. Çeşitli malzemelerin kombinasyonunda uygulanarak, çok büyük zahmete girmeden, farklı bir tasarım elde etmemizi sağlar. İyi tasarlanmış dış cepheler, yaşam alanımızı zenginleştirirler.Bütün bir mahallenin yüzü değişerek, sakinlerine daha olumlu bir yaşam duygusu verebilir.Karşılığında da: Konut satış ve kira fiyatları artış gösterir. Sakinler için prestij artırıcı rol oynar. Promim çeşitli üst yüzey malzemeleri, sıva, ahşap, metal, tuğla, seramik, dekor profilleri, dış cepheniz için özel olarak tasarlanan renk sistemi ve zengin aksesuarları ile sınırsız tasarım seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Sıva,bol seçenek sunan bir klasik Büyük cephelerde, iç ve dış mekanlarda, sıva halen vazgeçilmez bir malzemedir. Diğer malzemeler ile kombinasyon kurmak için, mükemmel bir baz oluşturmaktadır. Bu tür kombinasyonlarda, hesaplı, değişik, vurgulanan cepheler elde edilmektedir. Taraklanan, perdahlanan sıvalar enteresan tekstürler elde etmenizi sağlamaktadırlar. Tekstürsüz bir cephe için özel düz sıvamız mevcuttur. Yüksek teknoloji ürünlerimiz, akrilik, silikon veya mineral bazlı sıvalardır. Bu sıvaların uygulandığı dış cepheler uzun süre fonksiyonunu ve görünümünü korur. hidrofobik, buhar geçirgen, hava şartlarına karşı koruyucu ve darbelere dayanıklıdır. Sıva ve tekstür çeşitleri ile ilgili geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Ahşap ,her zaman güzelliğini koruyan ve kendini kanıtlamış bir dış cephe malzemesidir. Bu malzeme, adı altında zamanımıza uyarlanarak modern bir malzeme olarak kullanılmaktadır.Sistemde, her yeri kaplayan yalıtım sayesinde, ısı köprülerinin oluşumu önlenmektedir.Diğer birleşim detayları da profesyonelce çözülmüştür. Dış cephe tasarımında, ahşap, neredeyse sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Metal, teknik ruhu taşıdığından modern mimari için vazgeçilmez bir malzemedir. Hem kullanışlı yapılarda hem de gösterişli binalarda, metal bir cephe etkisini kaybetmemektedir. Işık ve gölge ile oynayarak, dış cephenin çekiciliği artmaktadır. Metal cephe ile ilgili, isteğinize uygun her parçayı sunar ve birleşim detaylarını çözer. Metal zamana bağlı olmaksızın, değerli bir kişiliği temsil eder.

Tuğla, yapılara, sağlam ve kişilikli bir görüntü vermektedir. Dayanıklı, ekonomik, çevreye uyumlu, solmayan, ışığa karşı dayanıklı olması nedeniyle zor şartlar altındaki bölgelere uygulanır. Suni tuğlalar, doğal tuğla görünümünü tekniğin avantajları ile birleştiren alternatif bir malzemedir. Yaşam boyu sürecek bir yatırım: Tuğla, son derece dayanıklıdır.

Seramik, hava şartlarına son derece dayanıklı,aşınmayan, klasik bir güzellik. Mat, ipeksi mat veya parlak yüzeyleri, renkleri, çeşitli tekstürleri ve şekiller ile, kolay temizlenebilen, darbelere dayanıklı cephelerin oluşturulmasında geniş bir yelpaze sunar Dayanıklılık: Seramik dahi alsecco dış cephe ısı yalıtım sistemlerinin üzerine uygulanabilir.

Dekoratif malzemeler,dekoratif malzemelere olan merak giderek artmaktadır,dış cephelerde yarattıkları değişiklikler gözönüne alınırsa, buna şaşırmamak gerekir. Eski ve yeni yapılar, dekoratif malzemelerin zevkli tasarımından faydalanırlar Dekor profilleri çok hafiftir ve dış cephe ısı yalıtım sistemlerine çok uygundurlar. Hazırlanan dış cephe dekorprofilllerinin yüzeyi darbeye dayanıklıdır ve çizilmez. Uygulaması oldukça kolaydır. Standart dekorprofillerinin yanısıra, isteğe bağlı, özel dekorprofiller de orjinaline uygun olarak üretilmektedir.

Renk sistemleri,klasik ve modern mimaride uygulanan fuga çeşitlerini de alsecco, ürün ve uygulama tekniği olarak sunmaktadır. Dış cephelerin renklerle uyumlu, modern ve öncü bir tasarıma sahip olmasını, sağlamaktadır. Çevredeki doğal ortamın ve binaların görüntüsü ile bir köprü oluşturmaktadır. Uzun bir süre için… Karışımları ile birlikte, dış cephe tasarımına yönelik olarak 356 renk tonu oluşturmaktadırlar. Birbirler ile kombinasyonu kolaylaştırırlar ve mimari konseptin renklendirilmesine yardımcı olmaktadırlar.

Aksesuarlar,tüm malzemeler birbiri ile uyum içinde kullanıldığında, uzun süre güzelliğini koruyan ve değerli dış cepheler ortaya çıkar. Bunun garantisi, beraberinde kullanılan aksesuarlardır. geniş ürün yelpazesinden bazı örnekler,aluminyum pencere denizlikleri kullanımda uyumludur. Tasarımı kendini fark ettirir. Teknikte olgunlaşmış ve montajı kolaydır. Sarmaşık bitki sistemimiz farklı renklerde veya klasik doğal aluminyum renginde mevcuttur. Sabitleştirici parçaları ile kolay monte edilebilir. Böylece doğanın kendisi, cephe tasarımınızı gerçekleştirir

Ankara’da dış cephe kaplama, dış cephe giydirme ve dış cephe tasarımı konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile Design Studio…