Mağaza Tasarımı

Ofis, mağaza ve alışveriş merkezleri tadilat ve dekorasyon uygulamaları; bazı alışveriş profesyonelliği kurallarını bilen ve mağazacılıkla ilgili bazı eğitimleri almış kişilerce uygulandığı takdirde tam istenen etkiyi verebilir. Mağazada en değerli yerlerin ve ciro potansiyeli yüksek alanların neler olduğunu, yürüyüş yolundaki yönlendirme ve bakış yönü çizgileri,göz hizası ve yön kuralları, vitrin uygulamalarındaki genel prensipler, hangi ürün gruplarında ve teşhirlerde nasıl bir ışıklandırma kullanıılması gerektiği,mağaza önündeki hava akımına göre dizaynın yönlendirilmesi gibi konular özel uzmanlık ve tecrübe gerektiren konulardır. Bilinçsizce göze hoş geldiği şekilde yapılan uygulamalar işinize katkıda bulunmaktan çok zarar getirir. Hem yatırımınız amacına ulaşmaz hemde zaman ve rekabet gücü kaybına uğrarsınız.

Mağaza ve perakendecilik uygulamaları kesin bir disiplin gerektirir. Firmanın mimarı ve tadilatı gerçekleştirecek personel tecrübeli, tam anlamıyla uyumlu ve birbirini anlamış olmalıdır.

Türkiye ve Ankara’da Design Studio, marka konsept uygulamaları, ofis ve mağaza tadilatları konusunda özel bir tecrübeye sahiptir. Ve bu tecrübeyi sizlerle paylaşmaktan, beraberce sorunsuz projelere imza atmaktan mutluluk duyacaktır. Bizi arayın, yapabileceklerimize beraber karar verelim…